Hlavní činností firmy voliéry-az je zakázková výroba klecí, voliér, přepravek, výletových oken a veškerých potřeb pro chovatele. Vyrábíme klece, voliéry do bytů, zahrad, ZOO, útulků aj. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou a konstrukcí voliér.

Naše voliéry,klece jsou určeny pro všechny druhy papoušků,menších kožešinových zvířat,křepelek aj.Konstrukce klecí,voliér vyrábíme s hliníkových profilů 20x20,25x25,30x30mm.Hliníkové profily mohou být v Elox úpravě barva stříbrná nebo černá.Na voliéry používáme pouze značkové pletivo Esafort s různými velikostmi ok a sílou drátu.Závětrné stěny voliér osazujeme OSB deskami,plastovými deskami,sendvičové panely,PUR panely,polykarbonáty,plexi aj.Všechny materiály jsou odolné vůči UV a povětrnostním vlivům.Voliéry osazujeme krmnými pulty dle požadavků zákazníka/otočné,výsuvné/Šuplíky do voliér,klecí vyrabíme pouze s kvalitního plastu a nerez plechu.Šuplíky s pozink plechu vyrabíme pouze na výslovné přaní zákazníka /levnější cena/ s tohoto materiálu nejsou vhodné do voliér po čase na nich vznikají mapy oxidace.

Voliéry je možno doplnit o LED osvětlení.

Naše vyráběné voliéry mají vysokou kvalitu,dlouhou životnost,bezůdržbovost a pěkný vzhled.

Nezávazná cenová kalkulace zdarma

objednávky, poptávky

Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci dle Vašich požadavků nebo výkresu. Po domluvě možná návštěva u Vás doma a zaměření voliéry.
Možno objednávky již vyrobených voliér, klecí s našeho e-shopu.
druhy klecí a voliér:
pevná (nerozebíratelná)
skládací (rozebíratelná) cena u rozebíratelné voliéry se zvýší asi o 20-30% oproti ceně stejné voliéry nerozebíratelné.
Přijímáme objednávky s e-shopu, telefonicky nebo e-mailem.
Při potvrzení objednávky, stavba /výroba/nových voliér, klecí cena díla požadujeme zálohu ve výší 50% až 80% z celkové ceny. Zbytek částky při předání díla.
Zboží které je skladem většinou expedujeme do 2 pracovních dní, popřípadě osobní odběr možno ihned po domluvě.

DOPRAVA

Dopravu klecí, voliér zajištujeme našimi smluvními partnery 
Česká pošta, Toptrans,  PPL, rozvoz voliery-az