Vítejte na našem webu

06.03.2014 10:08

firma VOLIERY-AZ se zabývá výrobou hliníkových  klecí a voliér do bytů do zahrad na terasy,balkony do zoo,parků,útulků odchoven atd.Naše výrobky jsou určeny nejen pro všechny druhy papoušků,křepelek,holubů ale také pro kožešinová zvířata.

Nabízíme výrobu voliér, klecí, rámů, plných stěn, výletových oken, krmných pultů, kladek, šuplíků a výstavbu chovatelských zařízení,PUR panely,základové desky,obruby pod voliéry po celé ČR. Cenová kalkulace zdarma.

Konstrukce klecí a voliér se vyrábí z hliníkových jeklů 20x20x1,5,25x25x2,40x40x2 a jsou osazeny velmi kvalitním svařovaným Esafort s různou velikostí ok a sílou drátu.Každé pletivo před montáží na voliéru je předem válcováno aby bylo rovné.U bočních a zadních stěn může být pletivo také nahrazeno plným materiálem (plech, lamino, plast, OSB,atd.). Konstrukční řešení klecí a voliér je na vysoké úrovni s ohledem na praktičnost a pohodlí při obsluze a čištění.Ke klecím vyrábíme čistící šuplíky s nerez plechu,které jsou vypalovány laserem,ohýbany ohraňovacím lisem,svařovány metedou TIG,nebo s plastu o síle 6mm který svařujeme.Použité materiály na voliéry jsou hygienické.Voliéry je možno doplnit o LED osvětlení.

PP deska polyprepylen je materiál vhodný k využití ve vnitřním i venkovním zařízení.PP desky se snadno udržují a desinfikují.Využívají se k optickému oddělení sousedicích voliér nebo k vytvoření ochrany před větrem a průvanem.

Hliníkové voliéry je možno vyrobit s povrchovou úpravou ELOX v různých barvách

přírodní matnáčerná matná šedá matná měděná matná 

přednosti našich klecí a voliér:

  •   - vysoká kvalita 
  •   - dlouhá životnost a bezúdržbovost
  •   - vzhled a design
  •   - lehká a pevná konstrukce

Nenašli jste to co hledáte napište nám,vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. 

Vyrobíme,Vám klec pro papoušky,křepelky,kožešinová zvířata aj.podle Vašeho návrhu,případně upravíme klec z naší nabídky.

 

Těšíme se na Vaši spolupráci,protože kvalitně odvedená práce je naší nejlepší reklamou.