Vítejte na našem webu

06.03.2012 10:08

Hlavní činností firmy VOLIERY-AZ je výroba hliníkových,nerezových klecí a voliér do bytů,zahrad na terasy,balkony do ZOO parků,útulků odchoven,výzkumných zařízení atd.Naše výrobky jsou určeny nejen pro všechny druhy papoušků,křepelek,holubů ale také pro kožešinová zvířata.

Nabízíme výrobu voliér, klecí, rámů, plných stěn, výletových oken, krmných pultů, kladek, šuplíků a výstavbu chovatelských zařízení,PUR panely,základové desky,obruby pod voliéry po celé ČR. Cenová kalkulace zdarma.

Konstrukce klecí a voliér se vyrábí z hliníkových jeklů 20x20x1,5/25x25x2/40x40x2 mm a jsou osazeny pletivem Esafort které se vyznačuji svoji vysokou  kvalitou s různou velikostí ok a sílou drátu.Každé pletivo před montáží na voliéru je předem válcováno aby bylo rovné.U bočních a zadních stěn může být pletivo také nahrazeno plným materiálem (plech, lamino, plast,OSB desky,sendvičové panely,atd.). Konstrukční řešení klecí a voliér je na vysoké úrovni s ohledem na praktičnost a pohodlí při obsluze a čištění.K výrobě voliér používíme ce nejméně plastových spojek,nahrazujeme je skrytými spoji,proto jsou naše klece a voliéry pevnější a stabilnější.Ke klecím vyrábíme čistící šuplíky s nerez plechu,které jsou vypalovány laserem,ohýbany ohraňovacím lisem,svařovány metedou TIG,nebo s plastu o síle 5-6mm který svařujeme.Použité materiály na voliéry jsou hygienické.Voliéry je možno doplnit o LED osvětlení,laminované tapety s motivy přírody aj.

PP deska polyprepylen je materiál vhodný k využití ve vnitřním i venkovním zařízení.PP desky se snadno udržují a desinfikují.Využívají se k optickému oddělení sousedicích voliér nebo k vytvoření ochrany před větrem a průvanem.Všechny naše vyráběné voliéry jsou určeny jak do interiéru tak do exteriéru.

SENDVIČOVÉ PANELY jsou kombinací polyetylenového jádra v tenkých hliníkových deskách.Vyznačují se nízkou hmotností,rozměrovou stabilytou,výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům a dokonale hladkým povrchem.Možno kombinace různých barev.

 

Hliníkové voliéry je možno vyrobit s povrchovou úpravou ELOX v různých barvách

přírodní matnáčerná matná  hnědá 

přednosti našich klecí a voliér:

  - vysoká kvalita 
  - dlouhá životnost a bezúdržbovost
  - vzhled a design
  - lehká a pevná konstrukce
 
Nenašli jste to co hledáte napište nám,vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. 

 

Vyrobíme,Vám klec pro papoušky,křepelky,kožešinová zvířata,atipické klece atd.podle Vašeho návrhu,případně upravíme klec z naší nabídky.

 
 

Těšíme se na Vaši spolupráci,protože kvalitně odvedená práce je naší nejlepší reklamou.